facebook
logo

FAQ

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Często zadawane, podstawowe pytania i odpowiedzi na temat warunków współpracy.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zadzwoń: + 48 500 325 200 lub napisz maila na adres: info@apbeauty.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia złożone do godz. 12-13 (od poniedziałku do piątku) zostały wysłane jeszcze tego samego dnia. Zatem jest prawie pewne, że kurier pojawi się u Ciebie już następnego dnia (roboczego). Potwierdzenie wysyłki otrzymasz na maila lub, jeśli masz takie życzenie, smsem.

Ile kosztuje wysyłka bądź dowóz?

Zamówienia są dostarczane bezpłatnie, jeśli opiewają na kwotę powyżej 350 PLN brutto. Dotyczy to zamówień zarówno wysyłanych za pobraniem jak i regulowanych przelewem. Poniżej tej kwoty koszty wysyłki kurierskiej/dowozu kształtują się następująco: 15 PLN przy wpłacie na konto, 17 PLN przy pobraniu. Dowóz jest możliwy przez Opiekuna Regionalnego, pod warunkiem, że ma możliwość odwiedzenia danego regionu.

Czy jest możliwy odbiór osobisty?

TAK. Zapraszamy Cię do naszego biura, które mieści się w Ząbkach k. Warszawy, ul. Harcerska 3B. Pomożemy Ci w wyborze kolorów jak i zapoznamy Cię z ofertą. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Nie dasz rady? Nic straconego, zadzwoń i umów się na spotkanie o innej godzinie i w dogodnym terminie. Mapkę znajdziesz na naszej stronie www.apbeauty.pl w zakładce KONTAKT.

Czy mogę otrzymać dodatkowe rabaty bądź bezpłatnie materiały reklamowe albo szkolenie?

TAK. Otwierasz salon, gabinet lub SPA? Jesteś zainteresowany kompleksową współpracą i profesjonalnym przeszkoleniem personelu? Dokonujesz regularnych, stałych zakupów? Szukasz sprawdzonego partnera dla swojego biznesu, który jest wstanie zapewnić Ci realne wsparcie? Doceniasz ugruntowaną pozycję na rynku oraz światowe marki? Jeśli tak, zadzwoń lub napisz. Jesteśmy po to, żeby z Tobą współpracować. Z przyjemnością zapoznamy Cię ze szczegółami.

Czy w ofercie firmy, za wyjątkiem JESSICA, są jeszcze inne produkty światowych marek?

TAK. Od 2014 reprezentujemy za zasadach wyłączności angielską markę Mii specjalizującą się w naturalnym makijażu beauty. W naszej ofercie znajdują się także innowacyjne produkty do zabiegu opalania manualnego jak i natryskowego marki Kissed by Mii. Jako nieliczni w Polsce, posiadamy markę specjalizującą się w niespotykanej do tej pory usłudze profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji brwi, Brow by Mii. W naszej ofercie znajduje się także amerykańska marka Belava, oferująca sztukę bezpiecznego pedicure’u. Szczegóły na naszej stronie firmowej www.apbeauty.pl.Jeżeli masz jakiekowiek dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami:

- kom.: + 48 500 325 200
- mail: info@apbeauty.pl