facebook
logo

Klinika Paznokci JESSICA®

Kilka kroków od wiecznego zgiełku i szumu Sunset Boulevard napotykamy na nieoczekiwaną oazę naturalnej pielęgnacji paznokci i światowej klasy usługi, których nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie.

Znana jako “Pierwsza Dama Paznokci”, tytuł nadany przez New York Times, Jessica Vartoughian założyła Klinikę Paznokci JESSICA® w 1969. Będąca pierwszym tego typu salonem, Klinika Paznokci pozostaje światowym centrum naturalnej pielęgnacji paznokci z unikalnymi technikami wykonywania manicure oraz wyjątkowymi terapiami stworzonymi przez Jessicę.

Odwiedzana przez gwiazdy filmu, telewizji, polityki, całą śmietankę towarzyską oraz po prostu tych, którzy pragną pięknych, naturalnych paznokci, Klinika Paznokci JESSICA® oferuje elitarne usługi, które wykraczają poza codzienny manicure i pedicure. Klienci są otaczani opieką wyszkolonych osobiście przez Jessicę techników, a zanim sam manicure się rozpocznie, określony zostaje typ paznokcia klienta oraz, w oparciu o stan płytki, zostaje przepisana odpowiednia kuracja, która stosowana jest w trakcie wykonywania dalszych zabiegów. To właśnie Jessica jako pierwsza zwróciła uwagę świata na fakt, że tak samo jak skóra, czy włosy, paznokcie również są inne u każdego człowieka. Rozróżniła 4 podstawowe typy paznokci – zniszczone, suche, łamliwe oraz normalne – i stworzyła dla nich specyficzne kuracje.