facebook
logo

o Nas, o AP Beauty

Firma AP Beauty rozpoczęła swoją działalność w dniu 1-ego lutego 2006 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Pierwszy człon nazwy firmy wywodzi się od inicjałów jej właścicielki, Anny Porczyk-Suchodolskiej, jak również od słów american products, gdyż od samego początku firma działa w branży kosmetycznej w sektorze paznokci importując i dystrybuując na terenie Polski produkty z obszaru Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, światowego lidera w tej branży. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Kormoranów 14, a od marca 2009 firma posiada również biuro handlowe wraz z dodatkowym magazynem mieszczące się w Ząbkach k. Warszawy przy ul. Harcerskiej 3 B. Działalność została wpisana przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy pod numerem 419393.

Rok 2011 stał się dla firmy rokiem przełomowym. W branży paznokci doszło w tym czasie do rewolucji, spowodowanej pojawieniem się nowej generacji produktu, który łączy w sobie trwałość paznokci sztucznych z łatwością aplikacji i naturalnością klasycznych lakierów do paznokci. Lakiery hybrydowe, bo o nich mowa, w szybkim czasie i z ogromnym sukcesem zaczęły zdobywać uznanie w oczach zarówno klientów indywidualnych jak i profesjonalistów. Na początku 2011 rozpoczęła negocjacje z jedną z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się marek na rynku paznokci – amerykańską marką JESSICA i od 1 czerwca 2011 stała się jej wyłącznym przedstawicielem na terytorium Polski.

Zdobycie przez firmę marki JESSICA wpłynęło bardzo pozytywnie na jej rozwój. Od wiosny 2012 firma zaczęła systematycznie brać udział w największych wydarzeniach branży kosmetycznej w Polsce. W roku 2013 działalność firmy została rozszerzona o ofertę szkoleniową, niezwykle dobrze odbieraną przez profesjonalistów.

W przeciągu tego okresu AP Beauty nawiązała współpracę z kilkuset salonami w całej Polsce, nie tylko dzięki systematycznym udziałom w największych wydarzeniach branży kosmetycznej, ale również dzięki niezwykle dobrze ocenianej ofercie szkoleniowej.

   W roku 2014 firma odniosła kolejny ogromny sukces, wprowadzając do swojego portfolio na zasadach wyłączności angielskie marki Mii oraz Kissed by Mii. Mii specjalizuje się w makijażach tak zwanych „beauty” oraz pozabiegowych. Dzięki niej, salony oraz gabinety kosmetyczne czy SPA mogą odnieść podobny sukces, jak największe drogerie. Mii to niezwykłe połączenie niezaprzeczalnie najwyższej jakości produktów (także tych w 100% mineralnych), edukacji oraz niezbędnego wsparcia sprzedażowego.

   Z kolei Kissed by Mii, to nowy system opalania manualnego jak i natryskowego, oparty na organicznym DHA oraz wzbogacony minerałami morskimi. Produkty te, nie tylko ekskluzywnie się prezentują, pięknie pachną, ale także skutecznie nawilżają.

   W 2015 roku do rodziny Mii dołączyła marka Brow by Mii specjalizująca się w niespotykanej do tej pory usłudze profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji brwi. Umożliwia stworzenie idealnych brwi dla każdej Klientki, podkreślając ich naturalne piękno i dodając im pewności siebie.

   W ofercie firmy znajduje się także Belava, oferująca sztukę bezpiecznego pedicure’u, na który w dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca szczególną uwagę. Ta amerykańska marka przynosi proste, przyjemne oraz higieniczne rozwiązanie.

Wizja, która wyznacza kierunek rozwoju firmy AP Beauty zamknięta jest w zdaniu: „W przeciągu trzech lat staniemy się najbardziej profesjonalną firmą działającą w sektorze paznokci, a marka JESSICA stanie się najbardziej pożądaną marką wśród profesjonalistów”. W firmie AP misja określona jest następująco: „Naszym celem jest wprowadzenie do gabinetów kosmetycznych usługi profesjonalnej pielęgnacji naturalnych paznokci na najwyższym poziomie poprzez oferowanie markowego produktu w połączeniu z systemem szkoleń na światowym poziomie, co gwarantuje nam jak i gabinetom ciągły rozwój i zdobywanie lojalności klientów”.


Dane rejestrowe firmy:
AP Beauty Anna Porczyk-Suchodolska, ul. Kormoranów 14, 02-836 Warszawa, Polska 
NIP: 9512167653, REGON: 140377012
tel.: +48 500 325 200, email: info@apbeauty.pl
www.apbeauty.plwww.jessicacosmetics.com.pl