facebook
logo

Polecane Salony to wyselekcjonowane przez nas miejsca, w których manicurzystki zdobyły Profesjonalne Szkolenie. Poziom świadczonych usług i dostęp do produktów powinien być zatem na najwyższym poziomie.

 

Znajdź w Swojej okolicy salon bądź gabinet kosmetyczny oferujacy zabiegi JESSICA®.
 

Sprawdź, które zabiegi są w nim dostępne:
- Manicure/Zabieg JESSICA®
- Manicure Hybrydowy GELeration™
- Pedicure ZenSpa
- Manicure Polimerowy Phenom

 

Świadczą o tym aktywne ikony
umieszczone pod zdjęciem danego miejsca.

 

 

 

Polecane Salony

Województwo: Systemy:            

20 Manicure Pedicure

Oferujemy usługi z zakresu, kompleksowej pielęgnacji dłoni i stóp. Naszą pozycję na rynku opieramy o wieloletnie doświadczenie, doskonale wykwalifikowany personel oraz produkty kosmetyczne i urządzenia techniczne najwyższej jakości.

Galeria Mokotów
ul. Wołoska 12
02-697 Warszawa
tel.: 22 541 38 90

Diamond Place

Całkowite oddanie swojej życiowej pasji i wiedza pozwoliły stworzyć luksusowe miejsce wyróżniające się miłą atmosferą, profesjonalizmem, wysoką jakością świadczonych usług oraz stanowiące uosobienie klasy i dobrego smaku wnętrz.

Postawiliśmy na pracę na najwyższej jakości kosmetykach z czołowymi markami na świecie oraz wykwalifikowanym personelem. Wieloletnie doświadczenie w branży "Beauty" decyduje o tym, że oferta Salonu jest atrakcyjna dla każdego Klienta, który pragnie dbać o siebie w sposób najbardziej efektywny. Zapraszamy do naszego świata piękna i luksusowej pielęgnacji Diamond Place. Zapewniamy chwilę relaksu i odprężenia. 

ul. Magiczna 20 lok.2
03-289 Warszawa
tel. 509 995 131, (22) 119 99 25
web.: www.diamondplace.pl

 


Time&Spa

Jeśli w zgiełku codziennego dnia pragniesz odnaleźć odprężenie i równowagę a jednocześnie zadbać o samopoczucie i wygląd, to w Time&SPA znajdziesz każde rozwiązanie.

ul. Przejazd 4 lok. 3 
Warszawa 
tel. 22 493 02 78, 666 83 63 63  
e-mail - timespa@timespa.pl
web: http://www.timespa.pl

Mani Mania

Salon kosmetyczny Mani Mania świadczy unikatowe usługi najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Mamy za sobą lata doświadczenia w wykonywaniu zróżnicowanych zabiegów z zakresu kosmetologii, fryzjerstwa, podologii oraz medycyny estetycznej. Wyróżnia nas zaufanie Klientów, ktore zyskaliśmy dzięki stosowaniu podczas zabiegów najlepszych sprzętów, sterylnych narzędzi oraz naturalnych kosmetyków. Są to produkty bazujące na organicznych składnikach, bez dodatku substancji toksycznych, parabenów i silikonów. To sprawia, że zabiegi są tak efektywne i dają pozytywne skutki już po pierwszej wizycie w salonie!

ul. Muszyńska 31
02-916 Warszawa
tel.: 502-930-969
web: www.manimania.pl

 

Salon Sylwia

Od 2000 roku prowadzę własne Studio, do którego zapraszam wszystkich, którzy pragną mieć pięknie i perfekcyjnie paznokcie. Wszystkie osoby pracujące w Studio, oprócz szkoleń dopuszczających do wykonywania zawodu, są również uczone przeze mnie. W ten sposób mogę ubogacać ich wiedzę własnym wieloletnim doświadczeniem. 

ul. Żelazna 29
00-814 Warszawa
tel.:22 620 86 08, 501 096 461
http://www.tips.waw.pl

Twoje Paznokcie

Salon Twoje Paznokcie to miejsce wyjątkowe, obdarzone swoistym klimatem. Doskonale rozumiemy znaczenie słów, że każdy Klient jest inny - wyjątkowy i niepowtarzalny. Tak też staramy się traktować każdego z naszych Gości, otoczyć Go indywidualną opieką, uwzględniającą Jego osobiste potrzeby. Nasz profesjonalizm doceniło i obdarzyło zaufaniem duże grono wiernych Klientów.

CH PANORAMA
ul. Witosa 31 - piętro 1, lokal 109
Warszawa 00-710
tel. 22 310 31 33, 508 088 151
e-mail: salon@twojepaznokcie.pl
web: www.twojepaznokcie.pl

Sharley - Instytut Zdrowia i Urody Medical Spa

W Instytucie Sharley zależy nam nie tylko na Twoim dobrym samopoczuciu i urodzie, ale także pełnym bezpieczeństwie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje uznanych specjalistów. O renomie naszego Instytutu świadczą prestiżowe tytuły i nagrody oraz liczne publikacje w prasie kobiecej. Od początku swojego istnienia Instytut Sharley jest kreatorem nowych trendów na rynku kosmetycznym, ekspertem metamorfoz i pionierem wielu akcji promujących zdrowie i urodę kobiety

Al. Jana Pawła II 75
01-038 Warszawa
tel.: 22 636 46 64, 636 46 66
e-mail: sharley@sharley.pl
web: http://www.sharley.pl

Nail Zen Clinic

Nail Zen Clinic to miejsce gdzie klasa i elegancja spotykają się z wysoką jakością usług i miłą atmosferą.Wysoka jakość naszych usług wynika z długoletniego doświadczenia, wielu szkoleń oraz nowatorskiego podejścia do Klienta, które stawia jego potrzeby na pierwszym miejscu. Pracujemy tylko na kosmetykach najwyższej jakości. Rezydencja Urody to miejsce w którym spełnianie Państwa indywidualnych życzeń jest dla nas najważniejszym celem. 

ul. Niecała 10
00-098 Warszawa
tel.: 502 077 187
web: https://www.facebook.com/Nail-Zen-Clinic-116009519846049

Studio MM Magdalena Michoń

Studio M.M. zostało założone w 2005 roku przez p. Magdalenę Michoń, która bazując na swym wieloletnim doświadczeniu w branży, ukończonych specjalistycznych kursach oraz zdobytym dyplomie, położyła główny nacisk na jakość swoich usług oraz bezpieczeństwo Klientów. Celem Studio M.M. od początku było zdobywanie doświadczeń zawodowych oraz obserwacja i wprowadzanie nowości, które pojawiają się w branży.

Studio MM Magdalena Michoń
ul. Pancerna 1/1
04-424 Warszawa (Rembertów)
tel. 22 612 26 88
email: pazurki-fryzurki@wp.pl
www.pazurki-fryzurki.pl

Bodybar

Bodybar to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoją urodę i sylwetkę. Zaoszczędzisz swój czas realizując zabiegi beauty i trening personalny w jednym miejscu. Ponad wszystko ceni najwyższą jakość i profesjonalną obsługę oraz dba aby wszyscy Klienci czuli sie wyjątkowo. Bodybar zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie - profesjonalnej pielęgnację dłoni i paznokci, szybkiej i komfortowej depilacji całego ciała, zabiegu stylizacji brwi, przedłużania rzęs, makijażu oraz efektywnego treningu EMS.Bodybar to moc pięknego ciała! 

ul. Magazynowa 9A
02-652 Warszawa
tel.: 22 403 02 02
web.:www.bodybar.com.pl

To Be Perfect

Która z nas nie potrzebuje chwili odprężenia w natłoku codziennych zajęć? Która nie lubi odrobiny przyjemności? Taką małą wyspę relaksu stworzyliśmy dla Was na warszawskich Bielanach. To Be Perfect to miejsce, w którym razem z relaksującą atmosferą otrzymacie najwyższej jakości zabiegi kosmetyczne dostosowane do potrzeb każdej z Was.

ul. Sokratesa 13 D lok. U16
01-909 Warszawa
tel.: 735 218 849
web.: www.tobeperfect.pl


Piękne Paznokcie

Jesteśmy salonem specjalizującym się w pielęgnacji dłoni i stóp. To co nas wyróżnia, to szczególna dbałość o klienta, indywidualne podejście, wysokie bezpieczeństwo oraz higiena wykonywanych zabiegów, tj. jednorazowe pilniki oraz sterylne narzędzia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz Klient wyszedł z salonu zadowolony i zrelaksowany. Piękne Paznokcie, to profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort.


Retkińska 104A lok. 6
94-004 Łódź
tel.: 600 655 466
e-mail: pieknepaznokcielodz@wp.pl
web: http://www.pieknepaznokcielodz.pl/