facebook
logo

Zabiegi JESSICA®

JESSICA® to amerykańska marka będąca pionierem w naturalnej pielęgnacji paznokci od ponad 40 lat. Historia marki rozpoczęła się w roku 1969, kiedy to jej założycielka Jessica Vartoughian nazwana przez New York Times ,Pierwszą Damą Paznokci’, założyła pierwszy na świecie salon zajmujący się tylko usługami manicure i pedicure.

Klinika paznokci JESSICA® znajduje się do dnia dzisiejszego w Beverly Hills na słynnym Sunset Blvd. Jessica od dekad służy swoim niepowtarzalnym doświadczeniem i dzięki kompletnej linii lakierów w ponad 250 odcieniach oraz wyjątkowym produktom pielęgnacyjnym sprawia, że naturalne paznokcie są nie tylko wyjątkowo piękne, ale i zdrowe.

 

 

 

 

Manicure JESSICA® DeLuxe

Elitarna usługa, która wykracza poza codzienny manicure. Przed zabiegiem dokonywana jest analiza płytki paznokcia i w oparciu o jej stan, zostaje zastosowana odpowiednia kuracja. Manicure JESSICA to unikalne techniki opiłowywania i malowania paznokci. To także wyjątkowa pielęgnacja skórek, które poddawane są intensywnemu nawilżeniu. Bogactwo relaksujących doznań spotęgowane jest w masażu dłoni, który następuje po wcześniejszym ich rozgrzaniu w rękawicach termicznych. Manicure JESSICA wyznacza standardy profesjonalnej pielęgnacji paznokci, jest tak unikalny i wyjątkowy, że stanowi klasę sam dla siebie.

Pedicure JESSICA® ZenSpa

Oczyszczenie. Nawilżenie. Odprężenie. Taki jest właśnie zabieg pedicure zenspa. To wyjątkowe i luksusowe doświadczenie, przewyższy poziom Twoich oczekiwań. Podczas, gdy skóra i paznokcie doznają wyjątkowego oczyszczenia i nawilżenia, Twój umysł doświadcza całkowitego odprężenia.Pedicure zenspa w pełni wykorzystuje regeneracyjną moc azjatyckich roślin wodnych. Każdy preparat zawiera antyoksydacyjną ochronę kwiatu błękitnego lotosu, który posiada również właściwości oczyszczające. Korzeń lilii wodnej koi i łagodzi wrażliwą skórę. Bogate w krzemionkę pędy bambusa, utrzymują jędrność oraz świetlistość skóry. Delikatny zapach trawy cytrynowej pobudza zmysły, energetyzując je.Wszyscy potrzebujemy dobrej energii, a także spójności ciała, ducha oraz umysłu. Uczucia błogiego spokoju i wyciszenia...To jest właśnie zen.To jest właśnie zenspa.

Manicure & Pedicure hybrydowy GELeration™

GELeration™ to najbardziej zaawansowana usługa w technice hybrydowej jaka obecnie dostępna jest na rynku. GELeration™ to żel w butelce nakładany jak lakier. Wyróżnia go naturalny wygląd oraz niezwykła wytrzymałość, nawet do trzech tygodni. GELeration™ odpowiada filozofii pielęgnacji i ochrony naturalnych paznokci wyznawanej przez markę JESSICA®, co sprawia że nie niszczy płytki paznokcia. GELeration™ to także niespotykana na rynku bogata oferta kolorystyczna.

Manicure & Pedicure Phenom™

Fenomenalne lakiery polimerowe, który szybko wysychają, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i piękny wygląd paznokci. Ta przełomowa technologia nie wymaga utwardzania w lampie LED czy UV. Nieskazitelny manicure bądź pedicure utrzymuje się nawet do 10 dni. Rezultaty - po prostu zdumiewające.