facebook
logo

Szkolenia

Tylko od Ciebie i Twojej techniki zależy czy odniesiesz sukces w profesjonalnej pielęgnacji naturalnych paznokci! Szkolenia JESSICA zapewniają:
 
- Unikalne Metody - opracowane przez  Jessicę - Pierwszą Damę Paznokci
- Szczegółową Wiedzę o Produktach
- Dużą Porcję Praktyki
- Spersonalizowane Wskazówki
- Pracę w Małych 4-6 osobowych Grupach
- Certyfikat Ukończenia

System JESSICA - System Naturalnej Pielęgnacji Paznokci
Dostarcza nie tylko dogłębnej wiedzy, szczególnej techniki pielęgnacji naturalnych paznokci, ale również niezbędnych podstaw do budowania udanego biznesu. JESSICA® to pewność Twojego sukcesu i gwarancja, że będziesz wyróżniała się na tle innych profesjonalistów i ich przyzwyczajeń.

System Hybrydowy GELeration™
Warsztaty doskonalące metody w systemie hybrydowym zawierające również technikę wzmacniania płytki oraz przedłużania paznokci.

System Pedicure ZenSpa
Warsztaty z wieloetapowego systemu pedicure, który oferuje połączenie elementów filozofii medycyny wschodniej jakimi są aromaterapia z zaawansowaną zachodnią technologią terapii enzymatycznej.

TERMINY SZKOLEŃ:

Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci najbliższy, wolny termin. Telefonicznie: +48 500 325 200 lub mailowo info@apbeauty.pl.

UWAGA: Szkolenia odbywają się w małych, kameralnych 4-6 osobowych grupach, zatem liczba wolnych miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje nt. szkoleń uzyskasz pod numerem telefonu: +48 500 325 200 lub mailowo info@apbeauty.pl. Oferta Szkoleniowa w wersji elektronicznej dostępna jest tutaj.