facebook
logo

FUSION 2.5.2 - błyskawiczny pedicure

Flash FUSION 2.5.2 to najszybszy na rynku pedicure, który łamie wszystkie zasady.

·         Nowy, rewolucyjny i opatentowany system przeznaczony do paznokci stóp, który łączy w sobie prostotę i szybkość stosowania lakierów tradycyjnych z trwałością systemów żelowych.

·         Ten pomysłowy, samoutwardzający się System nie potrzebuje utwardzania UV ani LED, a usuwanie jest błyskawiczne. FUSION 2.5.2 jest dwuetapowym Systemem, który nakłada się tylko w pięć minut, a usuwa tylko w dwie – Twoi klienci będą zachwyceni tym błyskawicznym zabiegiem!

“Flash FUSION 2.5.2 – zwiększy zyski Twojego salonu, gdyż umożliwia wprowadzenie unikalnej i niespotykanej usługi pedicure. W końcu możesz zaoferować zabieg, klientkom, które do tej pory nie mogły znaleźć wolnej chwili w swoim zabieganym świecie” - Jessica Vartoughian

TOP 10: Cechy i KORZYŚCI

1.       Prosty, dwuetapowy System.

2.       Aplikacja i wysychanie to kwestia TYLKO 5 minut. Bez smużenia, bez marszczenia.

3.       Całkowite usunięcie to kwestia TYLKO 2 minut. Bez opiłowywania czy polerowania.

4.       Samoutwardzająca się Technologia. Nie wymaga lampy LED czy UV.

5.       Szybki Pedicure. Zabieg trwa krócej i pozwala generować więcej zysków.

6.       Lustrzane, Trwałe Jak-Żelowe Wykończenie. Zabiera tylko ułamek czasu, który potrzebny jest w przypadku aplikacji żelu.

7.       Perfekcyjny Pedicure nawet do 4 Tygodni. Eliminujemy jednorazowe klapki! Klientka natychmiast po zabiegu może założyć buty i wrócić bezpiecznie do domu bez żadnej obawy o odgniecenia.

8.       NOWOŚĆ – technologiczny proces łączenia się - ‘FUZJA’.

9.       Dostępny dla profesjonalistów wyłącznie od JESSICA®.

10.     Rezultaty - Po Prostu Zdumiewające.

Premiera Systemu FUSION 2.5.2 nastąpi na targach BEAUTY FORUM, które odbędą się w dniach 9-10 marca 2013r. w Warszawie. Zapraszamy Wszystkich Profesjonalistów, chcących wprowadzić do Swojego salonu unikalną usługę pedicure.