facebook
logo

Kolekcja 'Jesień w Nowym Jorku'

„Przepełniona żywymi i bogatymi barwami – taka jest właśnie jesień w Nowym Yorku. I to właśnie ta pora roku w tym fascynującym mieście stała się moją inspiracją do stworzenia wspaniałych kolorów jesiennej kolekcji.”  Jessica

Z pewnością wiecie, że Nowy Jork nigdy nie śpi, cały czas tętni życiem i jest przepełniony śmiałymi kolorami. Jednak czy wiecie, że jesień w Nowym Jorku jest po prostu magiczna? Ostry błękit nieba i zmieniające się kolory liści sprawiają, że na nowo zakochujesz się w tym wspaniałym mieście. Bez względu na to, czy spacerujesz po Central Parku czy zachwycasz się nocnym życiem Soho.

Odkryj naszą nową kolekcję ‘Jesień w Nowym Jorku’, której kolory odzwierciedlają charakter i czar tego miasta. Pamiętaj, że Jessica nieustannie od ponad 30 lat tworzy z pasją kolejne odcienie lakierów, które są oparte na wyjątkowym i niepowtarzalnym Systemie Naturalnej Pielęgnacji Paznokci. Ta unikalna filozofia, która zaspokaja potrzeby różnych typów paznokci, jest fundamentem dla wszystkich produktów marki JESSICA®. To właśnie Jessica zwróciła uwagę na fakt, że podobnie jak włosy, także i paznokcie nie są takie same. Rewolucyjne spojrzenie, silne przywództwo oraz wizja nieustanie, pozytywnie wpływają na rynek paznokci i sprawiają, że produkty marki JESSICA® są najwyższej jakości.

Kolekcja Jesień w Nowym Jorku jest hołdem dla piękna tej pory roku, ukazuje energię i kierunek rozwoju marki JESSICA®. To wszystko zamknięte jest w stylowym pudełku ozdobionym nostalgicznymi zdjęciami Nowego Jorku. Otul się sześcioma bogatymi odcieniami, które oddają atmosferę tego słynnego na całym świecie miasta.

Kolory w kolekcji: 

CNC-894 NY State of Mind – kremowa, głęboka szarość
CNC-895 Soho in Love – kremowy, delikatny róż
CNC-896 Mad For Madison – kremowy, czekoladowy brąz
CNC-897 Blue Harlem – kremowy, królewski błękit
CNC-898 Broadway Bound – zachwycająca, migocząca czerwień
CNC-899 Meet Me At The Plaza – kremowa, ciemna oliwka

Premiera kolekcji odbyła się na targach Beauty Forum & SPA w dniach 27-28.09.2014 w Warszawie.

Zakupu można dokonać tutaj.